Dr. Savan Günay - Resmi Web Sitesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

TÜRK BAYRAĞI

TÜRKİYE CANIM FEDA

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİ

HABER ARA


Gelişmiş Arama

DRSAVAN GÜNAY MUAYNEHANE

DR.SAVAN GÜNAY KİMDİR

DR.SAVAN GÜNAY KİMDİR

Tarih 04 Ocak 2017, 10:25 Editör Dr. SAVAN GÜNAY

1967 yılında Ankara ‘da Bir doktor Anne ve Babanın evladı olarak dünyaya geldim.
Sevgi ve emeğe büyük saygı duyarak büyüdüm. İlkokul eğitimimi Ankara Çankaya İlk Okulunda Aldım. Orta Okulu İzmir Türk kolejinde yatılı olarak okudum.

1967 yılında Ankara ‘da Bir doktor Anne ve Babanın evladı olarak dünyaya geldim.
Sevgi ve emeğe büyük saygı duyarak büyüdüm.  İlkokul eğitimimi Ankara Çankaya İlk Okulunda Aldım. Orta Okulu İzmir Türk kolejinde yatılı olarak okudum.
Lise eğitimimi Antalya Kolejinde tamamladıktan sonra 1984 Yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakultesi'ne başladım.1990 Yılında Tıp Doktoru oldum.

1991 yılında Ankara Etimesgut Sağlık Grup Başkanlığına göreve başladım   1992 yılında Antalya Devlet Hastanesi Acil Hekimliği görevini sürdürdüm. 1993 yılında yurt dışı eğitimi amacıyla Prof. Garayev Üniversitesi Baku de Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlık Eğitimine başladım.

Sonra 1 yıl kadar hekimliğe ara verip,
Bir siyasi Partinin Gençlik kolları Genel başkan yardımcılığını yaptım..Aynı zamanda  Enerji ve Tabi kaynaklar Bakanı rahmetli  Sn.Dr. Veysel Atasoy beyin siyasi danışmanlığını üstlendim.

Bunun dışında  1994 yılında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Tıpta uzmanlık eğitimine devam ettim. dört yıllık  Uzmanlık Eğitimim sonrası
1998 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak Antalya Devlet Hastanesine tayin oldum.  2006 yılına dek Klinik Şefi olarak görevimi sürdürdüm.

2006 yılında Kendi isteğimle devlet memuriyetinden ayrıldım.

Antalya'da gelen talepler doğrultusunda  bir çok Özel sağlık kuruluşunda hizmet verdim. Aynı zamanda  A grubu sertifikikasyon sahibi İş yeri hekimi  olarak, Türk ekonomisinin  bir çok fabrikasında İş yeri hekimi olarak danışmanlık hizmeti  verdim.ve halen vermekteyim

Uzun süre  Sabah gazetesinin Akdeniz ekinde  sağlıkla ilgili köşe yazarlığı yaptım.Antalyanın ulusal yayın yapan Ey Tv kanalı Vtv Kanalı  uzun süre sağlıklı ilgili tv programları yaptım.  Aynı zamanda önce bir hobi olarak başlayan sonra profesyonel bir çalışma halini alan  VTV kanalında  nostalji içerikli  şiir  programları yaptım.
Bu programlar paket halinde  Bengü türk tv ve Başkent tv de de  yayınlanmıştır.

Bunun dışında yazmış olduğum ''Türk Bayrağı'' şiiri halen Türk Silahlı kuvvetlerinin bir çok kışlasında Eğitim motivasyonunda kullanılmaktadır.

Aynı zamanda 10. Cumhurbaşkanımızın değerli eşleri eğitimci Sn. Semra Sezer hanım tarafından takdir’ e şayan görülmüş ve Cumhurbaşkanlığı arşivlerine alınmıştır.  26 yıllık  Tıp doktoruyum ve  18  senelik Çocuk Hastalıkları uzmanıyım....


Sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktayım. 7 haziran 2015 da ülkemizin aşı politikası ile ilgili yazdığım yazı 6 milyon kişi tarafaından  paylaşılmış olup,sosyal medyanın  günümüzde ne denli önemli ve etkin olduğu, iyi ve hayırlı kullanıldığı taktirde çok şeyleri başarabileceğini kanıtlamıştır.
Çocuk ve Erişkin obesitesi üzerine ,Kendi patentimde olan  Gıda Kombinasyonu  SD.GIDA KOMBİNASYONU İLE yurt içi ve yurt dışından , Diet yaptırmadan binlerce insana kilo verdirmeye-sağlıklı ruhsal ve bedensel yaşam idame ettirmelerine yardımcı oluyorum...

Halen  Antalya da Muaynehanemde Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev
yapmaktayım.                                                  

                                                     DR.M.SAVAN GÜNAY
                                                  Çocuk Sağ. ve Hast.  Uzmanı
                                                  
                      Gürsu Mah. Atatürk Bulvarı No:225 Ramazan Coşkun Apt.  Kat:2 Daire:2  
                             Tel:    0 242 290 83 24  -  0 532 233 48 60 /            
                                                  TÜRKİYE ANTALYA                                                                         
                                                      www.savangunay.com

Bu haber 4293 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Köşe Yazıları

BEBEKLERDE EK GIDAYA GEÇİŞ VE EK GIDA TARİFLERİ

BEBEKLERDE EK GIDAYA GEÇİŞ VE EK GIDA TARİFLERİ Anne sütü bebekle anne arasında özel bir sevgi bağının kurulmasını sağlıyor. Bebeğin anne sütü haricinde ek besinle...

SOSYAL MEDYA HASTALIĞI (FOMO)

SOSYAL MEDYA HASTALIĞI   (FOMO) Sürekli sosyal medyayı takip ediyor Facebook’tan çıkıp Twitter’a, oradan çıkıp Instagram’a, oradan da çıkıp Snapcha...
DR.SD GIDA KOMBİNASYONU07 Ocak 2017

TÜRK BAYRAĞI

TÜRKİYE CANIM FEDA

RANDEVU

Savan Günay - DoktorTakvimi.com

DR. SD GIDA KOMBİNASYONU

ISAK (IMMUN SİSTEM AKTİVASYON KOMBİNASYONU)

HER HAKKI SAKLIDIR, İZİNSİZ İKTİBAS EDİLEMEZ
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi