Savan Günay

Online Muayene

Ülkemizde veya Dünyanın neresinde olursanız olun,  randevu alarak whatsapp yolu le ulaşama ve Uz.Dr.Savan Günay ile ailenizin ve sizin sağlığınız ile ilgili endişelendiğiniz tüm konularda görüş alma imkanı  sunar.

BUNUN İÇİN 0 543 348 81 32  NO’LU TELEFONDAN, MEDİKAL DİREKTÖRÜMÜZ DEMET HANIMI, (09: -19:00) SAATLERİ ARASINDA ARAYARAK VEYA WHATSAPP YOLU İLE  ULAŞABİLİRSİNİZ.

Online Doktor Konsültasyonu(görüş alma) nedir?

Online Doktor,  ister telefon, ister görüntülü olarak sağlık durumunuzla ilgili tüm sorularınıza cevap alabilme imkanı sunmaktadır. Bir sağlık sorunu oluştuğunda kendiniz veya aileniz için bir sağlık hizmeti almadan önce danışabileceğiniz önemli bir hizmet olup, bu aynı zamanda güvenilir, doğru kararlarla birlikte maddi açıdan da tasarruf oluşturmanızı sağlamaktadır. 

Kimler Kullanabilir?

Bireysel

Sizin veya ailenizin önemli bir sağlık sorununda vakit kaybetmeden her yerden ulaşabileceğiniz özel doktorunuz 7/24 yanınızda… Bunun için ücretsiz üye olabilir, kendinize en uygun hizmeti satın alabilir ve hemen görüntülü görüşmeye başlayabilirsiniz.

Kurumsal

Sağlıklı olmak ve sağlıklı kalmak aynı zamanda iş hayatının kalitesini arttırmaktadır. Kurumsal firma olarak çalışanlarınız için  online görüntülü doktor hizmetinden faydalanabilir, çalışanlarınızın sağlığını koruyarak verimliliğini de arttırabilirsiniz.

Sigorta

İstatistikler gösteriyor ki, sigortalılarınızın %60’ı yanlış branş doktoruna gitmektedir. Sigortalılarınıza vereceğiniz online görüntülü doktor hizmeti ile muayeneler için ödediğiniz lüzumsuz hasar maliyetlerinden kurtulabilir ve hasar prim oranınızı da iyileştirebilirsiniz.

Kimler Kullanabilir?

  • Üye girişi yapın

    Üye değilseniz hızlıca ücretsiz üye olarak süreci daha rahat yönetebilirsiniz 

  • Tüm sorularınıza cevap bulun

    Size ayrılan görüşme süresince (20 dk)tüm sağlık sorularınıza cevap bulabilirsiniz.