Savan Günay

Uz.dr.M.Savan Günay / aile veya bireysel konsültasyon

Genel veya tıbbi sorularınız için online konsültasyon

Aile köklerim Karamanoğlu Beyliğine dayanmaktadır.

1967 yılında Ankara ‘da dünyaya gelmişim.İlkokul eğitimimi Ankara Çankaya İlk Okulunda aldım.Orta Okulu İzmir Türk kolejinde yatılı olarak okudum.Lise eğitimimi Antalya Kolejinde tamamladıktan sonra,1984 Yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakultesi’ne başladım.

1990 Yılında Tıp Doktoru oldum.1991 yılında Ankara Etimesgut Sağlık Grup Başkanlığına göreve başladım .1992 yılında Antalya Devlet Hastanesi Acil  Servis Hekimliği görevini sürdürdüm.Sonra 1 yıl kadar hekimliğe ara verip, Bir siyasi Partinin Gençlik kolları Genel başkan Yardımcılığını yaptım.

Aynı zamanda dönemin Enerji ve Tabi kaynaklar Bakanı rahmetli Sn.Dr. Veysel Atasoy beyin siyasi danışmanlığını üstlendim.

Bunun dışında 1994 yılında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Tıpta uzmanlık eğitimine başladım, dört yıllık Uzmanlık Eğitimim sonrası 1998 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak Antalya Devlet Hastanesine tayin oldum.2006 yılına dek Klinik Şefi olarak görevimi sürdürdüm.2006 yılında Kendi isteğimle devlet memuriyetinden ayrıldım.

Antalya’da gelen talepler doğrultusunda çeşitli özel sağlık kuruluşlarında hizmet verdim.Uzun süre Sabah gazetesinin Akdeniz ekinde sağlıkla ilgili köşe yazarlığı yaptım.

Antalyanın ulusal yayın yapan kanalı ,Eyilik Tv ve VTV de uzun süre sağlıkllı yaşam ile ilgili tv programları yaptım. Aynı zamanda önce bir hobi olarak başlayan sonra profesyonel bir çalışma halini alan VTV kanalında edebiyat  programları yaptım.

Aynı zamanda bu programlar paket halinde Bengü Türk Tv’de yayınlanmıştır..

Bunun dışında yazmış olduğum ”Türk Bayrağı” şiiri halen Türk Silahlı kuvvetlerinin bir çok kışlasında eğitim motivasyonunda kullanılmaktadır.

Aynı zamanda 10. Cumhurbaşkanımızın değerli eşleri eğitimci Sn. Semra Sezer hanım tarafından takdir’ e şayan görülmüş ve Cumhurbaşkanlığı arşivlerine alınmıştır.

33 yıllık Tıp doktoruyum ve 23 senelik Çocuk Hastalıkları uzmanıyım.Uzun yıllar Antalya’da serbest hekim olarak muaynehanemde çalıştım.2020 yılında iklimsel şartlardan dolayı,Eskişehir’ e taşındım.Artık muaynehane hekimliği yapmıyorum.

Uzun yıllar ülkemin ve dünya çocuklarının sağlık alanındaki ihtiyaçlarını belirlemeye çalıştım…15 yıl önce muaynehanemde uygulamaya  başladığım I S A K (IMMUN SİSTEM AKTİVASYON KOMBİNASYONU) ADINI VERDİĞİM BAĞIŞIKLIK DESTEKLEYİCİ gıda kodexine uygun vitamin ve minerallerle  bağışıklığın fabrika ayarlarına gelmesi sonucunda bir çok hastalığın ortadan  tamamı ile kalktığını görünce, çalışmalarımı bu yola kanalize etiim…

30 .000 civarında çocuğumun ve ardından erişkinlerin bağışıklığını yükselterek  başladığım bu yolculukta daha çok insana ulaşabilmek adına, ar-ge çalışmaları yaptım.

2021 yılında Ülkeme ve insanlığa daha büyük kitlelere hizmet verebilmek  için kurduğum ,DR.MUSTAFA SAVAN GÜNAY SAĞLIK İTHALAT VE İHRACAT FİRMASINI YÖNETİYOR,ÜLKEM VE İNSANLIK İÇİN KUPON  ÜRÜNLER ÜRETİYOR,HEKİMLİĞE BU SEKTÖRDE DEVAM EDİYORUM…

BAĞIŞIKLIK HER ŞEYDİR…

BAĞIŞIKLIK YERİNDE İSE, 

HİÇ BİR HASTALIK BEDENDE UZUN SÜRE HÜKÜM SÜREMEZ İNANCIYLA ÇALIŞMALARIMA DEVAM EDİYORUM…

Nasıl Başladık?

MagnaNova7 adıyla yola çıkmadan önce “Dr. Savan Günay ” ın deneyimli, güvenilir ve insan odaklı yaklaşımından ilham aldık. Gücünü bu misyondan alan markamız üretim serüvenine tüketici isteklerine odaklı bir firma olanDr. Savan Günay ar-ge tesislerinde başlar. 

Her zaman önceliğimiz sağlık, Güven ve insana verilen değeri daima üst seviyede tutmaktır. Sektörde bir çok oyuncu olmasına rağmen biz fayda sağlarken sırf kar amacı gütmüyor, verdiğimiz “Güven” duygusunu diri tutmak için çalışıyor, güncel bilgileri takip ediyor ve durmadan teknolojimizi geliştiriyoruz.

Araştırmak, geliştirmek temel ilkemiz. Her geçen gün gelişmeleri takip ediyor doğayı yeniden keşfediyoruz. Yenilikleri, keşfettiklerimizi sizlerle paylaşmaktan çekinmiyoruz.

GÜVEN BENİM İÇİN HER ŞEYDİR…

Ürünlerimin her biri benim evlatlarım kadar sevdiğim güvendiğim kombinasyonlarla oluşur.Tüm ürünlerim kupon ve daha önce kombine edilmemiş birleşiklerden oluşur…Benim için her biri yıllarca muaynehanemde uyguladığım ,önce kendimde ve binlerce hastamda uyguladığım birleşimlerdir.

Ürünlerimizin tümü T.C. GIDA VE TARIM BAKANLIĞI tarafından  onaylanmış ve ruhsatlı olup, ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemine sahip ve en önemlisi tüketici isteklerine odaklı bir firma olan profesyonel  ilaç tesislerinde üretilmektedir.

Hastanın Yaşı ve Cinsiyeti

9 ay sonrası ve tüm yaş
grubunda hastanın öyküsü dinlendikten sonra ikinci aşamaya geçilmektedir.

Danışanın
Öyküsü

Danışanın öyküsü geçmişte kullandığı ilaçlar, uygulanmış tedavi yöntemleri ve alerji öyküsü.

Danışanın Onam Formu

Onan formu istememizin sebebi olası komplikasyonların önüne geçmek için tüm avrupa birliği onaylı form gerekmektedir.

Danışanın Tedavi
Süreci ve Tedavi
Protokolü

ISAK kişiye özel uygulanan bağışıklık detoksu/arınma destek sistemidir.

Hastanın Yaşı ve Cinsiyeti

9 ay sonrası ve tüm yaş
grubunda hastanın öyküsü dinlendikten sonra ikinci aşamaya geçilmektedir.

Videoyu oynat

Danışanın
Öyküsü

Danışanın öyküsü geçmişte kullandığı ilaçlar, uygulanmış tedavi yöntemleri ve alerji öyküsü.

Danışanın Onam Formu

Onan formu istememizin sebebi olası komplikasyonların önüne geçmek için tüm avrupa birliği onaylı form gerekmektedir.

Danışanın Tedavi
Süreci ve Tedavi
Protokolü

ISAK kişiye özel uygulanan bağışıklık detoksu/arınma destek sistemidir.

Uzmanlarımız

Diğer Doktorlarımız
İnceleyin!

Uz.Dr.M.Savan Günay

Çocuk Sağ.ve Hast. Uzmanı
ISG Profesyoneli

Berra Kuruca

Çocuk Gelişimi Uzmanı

Yorumlar

Müşteri
Memnuniyeti